Tread® - Overland Edition

TÚLAJTE SA NEZNÁMOM...

Táto mimoriadne veľká a mimoriadne odolná terénna satelitná navigácia je skonštruovaná pre každú časť cesty, má mapové podklady, ktoré potrebujete na udržanie trasy, a komunikačnú technológiu, ktorá vám umožní zostať v kontakte, kým ste na cestách.

ikony Tread Overland

Stvorený
na cestu
vpred.

ODOLNOSŤ V TERÉNE
ODOLNOSŤ V TERÉNE

Toto zariadenie Tread, ktoré je určené na použitie v každom teréne, vydrží všetko, čo naň môžu preniesť prírodné živly. Je odolné voči vode podľa normy IP67.

VYSOKO VIDITEĽNÝ DISPLEJ
VÝBORNE VIDITEĽNÝ DISPLEJ

Satelitná navigácia s mimoriadne jasným 8″/10″ dotykovým displejom, ktorý je vhodný na použitie v rukaviciach, je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko sledovať na jasnom slnečnom svetle alebo v tme. Možno ho namontovať v režime na výšku alebo na šírku.

NAVIGÁCIA PO TRASE
NAVIGÁCIA PO TRASE

Vychutnajte si odbočka po odbočke navigáciu po nespevnených cestách a chodníkoch pomocou obsahu mapy dobrodružných ciest a chodníkov zloženej z OpenStreetMaps.

ZABUDOVANÁ TECHNOLÓGIA INREACH
ZABUDOVANÁ TECHNOLÓGIA INREACH

Zabudovaná technológia inReach ponúka globálnu satelitnú komunikáciu, obojsmerné textové správy, zdieľanie polohy, interaktívne SOS a aktualizácie počasia.

MAPY NA CESTÁCH A V TERÉNE
MAPY NA CESTÁCH A V TERÉNE

Zariadenie Tread obsahuje predinštalované topografické mapy s 3D mapami terénu a ulíc pre Európu, Afriku vrátane Tracks4Africa a Blízky východ. Obsahuje aj podrobné mapy ulíc Európy s prispôsobeným trasovaním pre veľkosť a hmotnosť vášho vozidla. Mapy Severnej a Južnej Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie prostredníctvom stránky garmin.com/express.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Vychutnajte si živé letecké zábery, keď si stiahnete satelitné snímky BirdsEye s vysokým rozlíšením priamo do svojho zariadenia prostredníctvom pripojenia Wi-Fi® bez potreby ročného predplatného.

BODY ZÁUJMU
BODY ZÁUJMU

Tread sa dodáva s predinštalovanými bodmi záujmu iOverlander, ACSI™, Campercontact™ a Trailer's PARK™, takže nepotrebujete signál mobilného telefónu, aby ste sa dostali do najlepších kempov.

ABC SENZORY
ABC SENZORY

Keď sa chystáte do náročného terénu, budú sa vám hodiť zabudované snímače vrátane výškomeru, barometra, kompasu a ukazovateľov sklonu a natočenia.

BEZPEČNÁ MONTÁŽ
BEZPEČNÁ MONTÁŽ

Na pripevnenie satelitnej navigácie k vozidlu použite priložený uzamykateľný držiak s magnetom.

Spojte sa
pre lepšie dobrodružstvo.

SKUPINOVÁ JAZDA NA MOBILE
SKUPINOVÁ JAZDA NA MOBILE

Spárujte svoje zariadenie s aplikáciou Tread a sledujte svojich priateľov z telefónu pomocou funkcie Group Ride Mobile.

JEDNODUCHÝ PLÁNOVAČ TRÁS
JEDNODUCHÝ PLÁNOVAČ TRÁS

Pomocou aplikácie Tread môžete jednoducho plánovať trasy s rovnakými mapami, profilmi vozidiel a nastaveniami trasy, aké máte v zariadení Tread.

ĽAHKO SYNCHRONIZUJTE SVOJE ZARIADENIA
ĽAHKO SYNCHRONIZUJTE SVOJE ZARIADENIA

Pomocou aplikácie Tread môžete synchronizovať body trasy, trasy a cesty vo všetkých zariadeniach. Ľahko tiež importujte a zdieľajte súbory GPX.

POČASIE NAŽIVO
POČASIE NAŽIVO

Aké vás čaká počasie? Spárujte zariadenie Tread s kompatibilným smartfónom a stiahnite si aplikáciu Tread, aby ste mali prístup k živému počasiu, upozorneniam na búrky, animovaným radarom a ďalším informáciám.

Vybavenie
na expedície
do vnútrozemia.

OVLÁDAJTE SVOJE PRÍSLUŠENSTVO
OVLÁDAJTE SVOJE PRÍSLUŠENSTVO

Spárujte zariadenie Tread s kompatibilnou digitálnou spínacou skrinou Garmin PowerSwitch™ (predáva sa samostatne), aby ste mohli na obrazovke ovládať 12-voltovú elektroniku vášho vozidla - svetlá, uzávierky diferenciálov a ďalšie.

SLEDOVANIE SKUPINOVEJ JAZDY
SLEDOVANIE SKUPINOVEJ JAZDY

Spárujte svoje zariadenie s kompatibilným Group Ride Tracker zariadením (predáva sa samostatne) na skupinové sledovanie a zasielanie preddefinovaných správ.

SLEDOVANIE VAŠEJ PSEJ SVORKY
SLEDOVANIE VAŠEJ PSEJ SVORKY

Zariadenie Tread môžete bezdrôtovo spárovať s vybranými GPS sledovačmi psov Garmin (predávajú sa samostatne), aby ste mohli sledovať a vyhľadávať svojich športových psov v teréne. Značky pre každého psa v dosahu sledovania sa zobrazia priamo na obrazovke mapy satelitnej navigácie.

Garmin PowerSwitch™
Ovládajte príslušenstvo svojho vozidla pomocou Garmin PowerSwitch™
aplikácia Tread
Získajte viac zo svojho zariadenia Tread® pomocou aplikácie Tread®.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.