Tread® - Base Edition

ODOLNÁ GPS NAVIGÁCIA PRE JAZDU V TERÉNE

Garmin Tread je odolný navigačný systém GPS určený pre terénne vozidlá, štvorkolky alebo enduro motocykle do terénu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou a ľahko čitateľným displejom s vysokým jasom.

ikony Tread Base Edition

GPS navigácia
vhodná
do extrémneho
terénu.

ODOLNOSŤ V TERÉNE
ODOLNOSŤ V TERÉNE

Navigačný systém Tread je vyrobený špeciálne na použitie v teréne a zvládne všetko, čo mu príroda pripraví. Vodotesnosť IPX7 a konštrukcia, ktorá spĺňa americkú vojenskú normu MIL-810, zaručujú, že navigácia odolá vlhkosti, nárazom a teplote. 

SKVELÁ ČITATEĽNOSŤ DISPLEJA
SKVELÁ ČITATEĽNOSŤ DISPLEJA

5,5″ displej s vysokým jasom zaručuje ľahkú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle. Okrem toho sa dá displej orientovať na výšku aj na šírku. Dotykové ovládanie možno používať aj v rukaviciach. 

NAVIGÁCIA V TERÉNE
NAVIGÁCIA V TERÉNE

Predinštalované podrobné topografické mapy OpenStreet (OSM) s podporou automatického výpočtu trasy do cieľa a podrobných navigačných pokynov počas jazdy.

MAPOVÉ PODKLADY
MAPOVÉ PODKLADY

Navigácia Tread obsahuje predinštalované topografické a cestné mapy Európy, Afriky (vrátane trás Tracks4Africa) a Blízkeho východu s bezplatným prístupom k mapám Severnej a Južnej Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Satelitné snímky BirdsEye s vysokým rozlíšením je možné nahrať priamo do navigačného systému pomocou pripojenia Wi-Fi® (nie je potrebné ročné predplatné).

Vysoko jasný, skvele čitateľný displej.

JEDNODUCHÁ SYNCHRONIZÁCIA ZARIADENÍ
JEDNODUCHÁ SYNCHRONIZÁCIA ZARIADENÍ

Pomocou aplikácie Tread môžete synchronizovať body trasy, cesty a zbierky medzi svojimi zariadeniami - navigáciou, telefónom a počítačom. Súbory GPX môžete tiež jednoducho zdieľať. 

 DRŽÍ AKO PRIBITÁ
 DRŽÍ AKO PRIBITÁ

Navigácia Tread sa dodáva s napájaným držiakom, príslušenstvom na pripevnenie navigácie a káblovým zväzkom k rúre.
V teréne sa nemusíte starať o pevnosť montáže. 

SNÍMAČE ABC
SNÍMAČE ABC

Navigácia je vybavená barometrickým výškomerom, barometrom, kompasom a snímačmi pozdĺžneho a priečneho sklonu. 

KOMPATIBILNÝ S KOMUNIKÁTORMI INREACH®
KOMPATIBILNÝ S KOMUNIKÁTORMI INREACH®

Spárujte zariadenie Tread s jedným zo satelitných komunikátorov inReach (predávajú sa samostatne) a posielajte obojsmerné textové správy a interaktívne SOS prostredníctvom satelitnej komunikácie. Môžete tiež získať aktuálne predpovede počasia prostredníctvom satelitu. 

NAVIGÁCIA AJ NA BEŽNÝCH CESTÁCH
NAVIGÁCIA AJ NA BEŽNÝCH CESTÁCH

Ak sa rozhodnete vrátiť do civilizácie a chcete sa nechať viesť po bežných cestách a uliciach, môžete použiť aj navigáciu GPS.

SLEDOVANIE LOVECKÝCH PSOV
SLEDOVANIE LOVECKÝCH PSOV

Bezdrôtovo spárujte zariadenie Tread s vybranými systémami GPS na sledovanie psov Garmin (predávajú sa samostatne) na sledovanie a lokalizáciu loveckých psov v teréne. V rámci sledovanej oblasti je každý pes identifikovaný vlastnou značkou zobrazenou priamo na mape v navigácii. Navigačné pokyny vám pomôžu ľahko nájsť každého sledovaného psa. 

Možnosť pripojenia
k satelitnému komunikátoru InReach.

SKUPINOVÁ JAZDA S MOBILOM
SKUPINOVÁ JAZDA S MOBILOM

Sledujte priateľov na kompatibilnom telefóne alebo v navigácii Tread, keď s priateľmi použijete funkciu Mobile Group Ride v aplikácii Tread.

JEDNODUCHÝ PLÁNOVAČ TRÁS
JEDNODUCHÝ PLÁNOVAČ TRÁS

Pomocou aplikácie Tread môžete jednoducho plánovať trasy pomocou rovnakých máp, profilov vozidiel a predvolieb trasy, ktoré máte v zariadení Tread.

POČASIE V REÁLNOM ČASE
POČASIE V REÁLNOM ČASE

Spárujte aplikáciu Tread s kompatibilným telefónom a stiahnite si aplikáciu Tread, aby ste mali prístup k počasiu v reálnom čase, animovaným radarom a ďalším informáciám.

OVLÁDANIE ZARIADENÍ VO VOZIDLE
OVLÁDANIE ZARIADENÍ VO VOZIDLE

Keď navigáciu Tread prepojíte s kompatibilnou digitálnou spínacou skrinou Garmin PowerSwitch™ (predáva sa samostatne), môžete displej používať na ovládanie elektroniky vozidla na 12 V - svetelné rampy, uzávierky diferenciálu a ďalšie.

BODY ZÁUJMU
BODY ZÁUJMU

Navigácia Tread obsahuje vopred nahraté body záujmu iOverlander, takže môžete ľahko nájsť rôzne vzdialené kempy aj na miestach bez mobilného signálu. 

ZAOBSTARAJTE SI BEZDRÔTOVÚ KAMERU
ZAOBSTARAJTE SI BEZDRÔTOVÚ KAMERU

Spárujte navigáciu s odolnou bezdrôtovou kamerou BC™ 40 a získajte oveľa lepší prehľad o teréne okolo vozidla. Kamera sa dá jednoducho namontovať na rúrkový rám vozidla, rovný povrch alebo ochranný rám. 

HUDBA NA CESTU
HUDBA NA CESTU

Vďaka zabudovanému prehrávaču môžete jednoducho ovládať hudbu uloženú v kompatibilnom telefóne z displeja navigácie a počúvať svoje obľúbené skladby pomocou prilby alebo náhlavnej súpravy (predáva sa samostatne) cez Bluetooth. 

Garmin PowerSwitch™
Ovládajte príslušenstvo svojho vozidla pomocou Garmin PowerSwitch™
BC™ 40
Spárujte kompatibilnú navigáciu s bezdrôtovou kamerou BC™ 40

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.